Vzpomínám si na ty doby, když jsem se hodně bála zubního lékaře. Opravdu vám nedokážu vysvětlit proč, ale takhle jsem to měla. A to možná bylo i z toho důvodu, protože můj o pět let starší bratr měl opravdu velké problémy se zuby, takže většinou chodil k zubaři velice často a pak ho bolela celá pusa a brečel z toho. Zatímco já jsem tam chodila asi jednou nebo dvakrát ročně maximálně. Protože jsem se taky bála, tak jsem nechodila úplně pravidelně, jak jsem měla. A třeba když mi dělali nějaký zubní zákrok, tak jsem málem u toho omdlévala nebo jsem se klepala strachy a potom jsem ani nešla na kontrolu. A takovou velkou bolest já jsem totiž většinou už nikde jinde nezažila.

Učte děti péči o chrup.

A řeknu vám, že bolest zubů se asi ničemu nevyrovná. Možná tak ještě porodu anebo bolesti ucha. Proto jsem si raději řekla, když mě bylo asi kolem dvaceti let, že budu o své zuby pečovat, abych je neměla špatné. Nelíbí se mi totiž špatné a zkažené zuby. Proto jsem se raději objednala k dentální hygienistce v Mělníku. Slyšela jsem totiž, že dentální hygiena v Mělníku je opravdu kvalitní, že tam mají skvělé recenze a že zubní hygienistka a taky zubařka jsou velice příjemní lidé, kteří mají mnohaleté zkušenosti a umí svou práci dělat dokonalé a poctivě.

Bílé zuby jsou krásné.

Tohle jsem právě chtěla slyšet. Tak jsem neváhala a objednala jsem dentální hygienu v Mělníku. A vůbec jsem toho nikdy nelitovala. Měla jsem štěstí, že ihned za dva měsíce měli volno. Někdo jim tam vypadl, takže mě dali místo něj. A jinak totiž na dentální hygienu v Mělníku se čeká opravdu dlouho, protože jsou tam profesionálové, takže čekací doby jsou někdy i půl roku. A to je docela dlouho, ale zase to vypovídá o jejich kvalitě. Tak co, taky to zkusíte? dentální hygieny v Mělníku nebudete jistě litovat. Alespoň uvidíte, že péče o chrup je hodně důležitá pro naše zdraví.