Zhubněte jednou provždy
Hubnutí pro mnoho lidí znamená zbytečný stres. Nemusíte se stresovat, tím naopak můžete hubnutí zpomalit či dokonce zastavit. Pro mnoho lidí je problém dodržovat správnou stravu, a právě na tom řada lidí a jejich snaha o nové tělo ztroskotá. Naštěstí si dnes můžete sehnat hotová jídla či jídla, která stačí rozmíchat s vodou, a máte připraveno kompletní menu na celý den. Neznamená to ale, že budete celý měsíc pít zázračné koktejly, tak to nefunguje.

keto dieta

Ketomix https://www.bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/ketomix/ přináší revoluci v redukčním stravování – můžete si koupit měsíční plán, kde najdete několik druhů jídel – polévky, housky, kašel, omelety a pudink. Vše funguje na základě betonové diety, což je minimum sacharidů, které přijmete ve stravě. https://www.vitalvibe.eu/cs/clanky/180-prakticke-tipy-pro-zacatecniky-na-raw-strave I v tomto případě je třeba dodržovat jídelníček, a zvyknout si na to, že máte v jídelníčku velké množství polévek, kaší a omelet. Když se ale zeptáte kulturistů, zjistíte, že jejich stravování je na podobné bázi.

Tato strava je vhodná pro muže i ženy, a od nás dostanete všechno, co k této dietě potřebujete. V balíčku najdete všechna jídla, odměrku, šejkr a návod, jak si jídla připravovat, a která máte kdy jíst. Díky podrobně popsaným pravidlům a vysvětleným postupům to zvedne každý. Pokud máte zdravotní problémy, vždy všechna svá rozhodnutí ohledně pohybu a stravy konzultujte s vašim lékařem.

keto polévka

Díky betonové dietě můžete zhubnout do další plavkové sezony poměrně snadno. Nemusíte si vařit pět jídel denně, protože jídelníček je vyvážený. K jídelníčku můžete jíst denně určité množství zeleniny a ořechů, takže nebudete mít hlad, a ještě si pochutnáte. Navíc teď můžete naše výrobky zakoupit se slevou. Začít nikdy nebylo snazší. Chcete jen koktejl? Vaříte si sami, ale někdy potřebujete něco rychlého pro případ, že nestíháte? Kupte si pouze koktejl, který vás zasytí a pomůže vám hubnout ve vašem běžném režimu.