Móda · 1. 4. 2019

Chytré osvětlení philips hue můžete ovládat na dálku

Užijte si všechny vymoženosti stávajícího století a zajistěte si růžovou budoucnost! Když budete mít domácnost plnou chytrých spotřebičů, tak si možná ani nevšimnete, že postupně stárnete a sil vám ubývá. Co na tom, když o všechno potřebné se za vás mohou postarat vaše spotřebiče a vy si svůj život můžete jen naplno užívat!

hodinky

Jen si to představte! Dorazíte večer z práce domů, a vaše káva, přesně tak, jak ji máte rádi, bude připravena. Horká vana taktéž. A když to bude potřeba, tak bude nákup v lednici, vytřené podlahy, vyprané prádlo, a třeba i umyté nádobí. Stačí, když si vzpomenete, co je potřeba zařídit a pokynete svým spotřebičům. A vaše přání je rázem splněno. Je to tak snadné, jako byste bydleli v paláci s řadou spolehlivých služebníků. Jenom na rozdíl od těch skutečných, ty elektronické nemusíte živit ani platit. A to je skvělá nabídka, ne?

Pokud si zatím nejste jisti tím, zda by se vám něco takového líbilo, tak není nic snazšího, než si to vyzkoušet nanečisto. Začít můžete třeba s něčím jednoduchým, jako je chytré osvětlení značky philips hue, pod kterým se skrývají na dálku ovládaná stropní svítidla, lampy i bodová světla.
Ovládání těchto pomocníků je snadné. Pokud máte k dispozici připojení na internet, máte vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli libovolné svítidlo rozsvítit anebo zhasnout, bez ohledu na to, v jaké vzdálenosti od nich se nacházíte. A ač se to zprvu nezdá, tak taková možnost se vám bude hodit v mnoha životních situacích. Jisté je i to, že si na podobné vymoženosti opravdu rychle zvyknete a už bez nich nebudete moci být – tak jako bez všeho, co člověku usnadňuje život.

mobil

Počítejte proto s tím, že se vám internet věcí dostane velice rychle pod kůži. Vždyť představa, že po příchodu z práce už nemusíte doma dělat vůbec nic a můžete si zbytek svého dne naplno užít, je velmi lákavá. Tím spíše, že nejde o žádný sen, nýbrž o skutečnost, kterou máte na dosah ruky.