Vždycky jsem chtěla na naši chalupu nějaké krásné zábradlí na schodiště. Vždycky jsem záviděla všem, kteří ho měli. A protože my jsme celý život bydleli s přítelem v bytě, tak jsme chtěla nějakou velkou změnu v bydlení. A od rodičů už jsem se odstěhovala, když mi bylo sedmnáct let. Protože jsem odjížděla za vzděláním do jiného velkého města. A pro mě vzdělání bylo opravdu hodně důležité, takže jsem byla ráda, když mi to rodiče dovolili a mohli mi taky dovolit platit mou drahou vysokou školu. Já vím, jsem jim za to hodně vděčná, ale domů jsem se nevrátila, ale hodně k nim jezdí na návštěvu. A moji rodiče mají sice krásný malý domek, kde mají taky zábradlí na schodiště, ale bylo už takové starší a vůbec to nebyl můj typ zábradlí, které bych si dala do svého domku. Protože já jsem vždycky chtěla být nějaká designérka interiéru, ale i exteriéru.

Moderní schodiště neurazí.

Sice na uměleckou vysokou školu jsem se nedostala, což mě hodně trápilo, ale byla jsem ráda, když můj nový přítel se mnou sdílel samé https://www.zeleni.cz/vysvedceni-za-program-snemovnich-voleb/ záliby, jaké mám já. Takže můj přítel taky chtěl, abych si vybrala své zábradlí na schodiště domů sama. A když potom nastal po letech ten krásný den, kdy jsme si brali hypotéku, kterou nám schválili, byla jsem ráda, že jsme si pořídili malý domek na vesnici.

Líbí se vám takové schodiště?

Oba dva jsme měli slušnou práci, kdy jsme brali dobré peníze. Takže jsem si potom na vesnici do domečku vybrala opravdu krásné designové zábradlí na schodiště. A mám ráda dřevo a taky lesklý kov. A taky jsem chtěla pěknou kombinaci kovu a dřeva. Byla jsem ráda, když se mi to vyplnilo. Můj přítel mě vzal za uměleckým kovářem, který pracuje taky se dřevem. Nakonec to dopadlo tak, že zábradlí na schodiště máme hlavně ve dřevě, ale má krásné kovové části. Takže zábradlí na schodiště https://www.kmkdesign.cz/zabradli je podle mých představ! A jsem ráda, že to takhle dopadlo a můžu říct, že jsem velmi spokojená.