Je jasné, že každý člověk to bude chtít mít doma pěkné a stejně jsem na tom taky já. A dávám si záležet opravdu na tom, jaké to mám doma a v jaké stavu a stylu je můj interiér. Líbí se mi pohodlné velké a mohutné sedačky, kde je opravdu plno polštářů. A abych měla nějakou inspiraci, tak se dívám na webové stránky evalofa.com. A na těchto stránkách můžete vidět, co to znamená krásný bytový design. A proto jsem si řekla, že se nechám taky inspirovat. Líbí se mi takový nevšední styl. Evalofa je takové studio, interiérových architektů, kteří se zaměřují na styl a funkčnost v jakémkoli interiéru. A to je něco pro mě! Mně se tohle líbí.

Někdo má rád i mozaiku v interiéru.

Můžete si tady přečíst taky jejich blog, kde zjistíte všechny užitečné informace anebo rady a tipy do vašeho interiéru. Máte tady taky nabídky, kde mám v tomto studiu evalofa poradí anebo pomůžou. Podle mého názoru je to opravdu od nich milé a velmi vstřícné. Myslím si, že každý člověk moderní doby to chce mít doma opravdu pěkné a uklizené. A nezáleží pouze jenom na úklidu, záleží také na tom, v jakém stylu žijete. a mnoho lidí třeba chce mít takový styl, který třeba působí spíše retro. Sice je to pěkné, ale podle mého názoru je retro styl spíše někam na chatu anebo na nějakou chalupu.

Líbí se vám zámkový styl?

Stylový design je takový různý, aby se opravdu člověk cítil dobře a pohodlně, tak musí to mít doma podle svých představ. Já mám ráda spíše takový renesanční a moderní styl. Čím novější a modernější, tak tím lépe pro mě. Já už taková jsem a jiná asi nebudu. Proto taky potřebuji nějakého přítele, který bude na stejné vlně jako já. Nerada bych neměla celý svůj interiér jenom kvůli tomu, že příteli se třeba líbí například retro styl anebo nějaký barokní styl. a jaký styl se líbí vám? A co říkáte na moderní bytový design Evalofa? V jaké provedení byste tohle chtěli mít udělané? Myslím si, že každý člověk má právo na svůj styl a vkus.