Výbavička pro miminko nemusí stát mnoho peněz. Dá se koupit za příjemné ceny, ale člověk musí vědět kde a co koupit. Pokud jste rumění nastávající rodiče, kterým bohatě stačí, aby se jejich dítě mělo dobře, nepotřebujete extrémně drahé kočárky ani předražené značkové oblečení, ze kterého dítě stejně rychle vyroste. Základem je kromě oblečení a plenek hluboký kočárek https://zelenazirafa.cz/cs/3-kocarky. Ten provází vaše dítě prvním zhruba rokem života, a proto je potřeba, aby byl kvalitní.

kočárek u vody

Zkoušejte všechno, co vás napadne
Výběr kočárku byste měli promyslet, a nejprve si musíte ujasnit, co od něj vyžadujete. Pokud budete často chodit terénem, měli byste dbát na výběr kvalitních kol, která něco vydrží. Budete jezdit často autem? Dívejte se po kočárku, který nezabere příliš mnoho místa v autě a který se vám bude dobře skládat a rozkládat. Tyto základní věci mnoho rodičů přehlíží, a potom musí shánět další kočárek.

procházka s kočárkem

Problémům s kočárkem se vyhnete, když si dáte na jeho výběru záležet. Je důležité, abyste si jej šli zkusit osobně. Madlo by mělo být výškově nastavitelné, a výška kočárku by měla být pro vás dva akorát. U nás najdete velké množství hlubokých kočárků v barvách pro chlapečky, pro holčičky, ale najdete u nás i mnoho neutrálních barev, které jsou teď moderní. Prodáváme velmi známé značky, jako například Riko nebo Junama. Právě tito dva výrobci se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, hezkým designem a přívětivou cenou. Od obou výrobců máme k dispozici několik typů, a to jak dvojkombinace tak trojkombinace. Každý kočárek najdete na našem webu, kde si jej můžete prohlédnout. Uvidíte, co který model nabízí za výbavu, prohlédnete si parametry a prohlédnete si fotografie – to by vám mohlo usnadnit prvotní výběr. Pokud jdete pro kočárek, přijďte k nám. Poradíme vám, a společně najdeme kočárek, který bude odpovídat vašim požadavkům.