Když můj přítel přišel o práci, tak byl z toho velmi nešťastný. A přítel vůbec nevěděl, co má dělat, protože my jsme s přítelem měli leasing na auto, takže nám opravdu moc chyběly peníze. Já jsem sice pracovala, ale měla jsem spíše takovou průměrnou mzdu, takže já bych opravdu všechno platit sama nedokázala. Sice to utáhnu tak dva tři měsíce, ale potom vůbec ne. Jenomže nejhorší na tom bylo, že přítel si vůbec žádnou novou práci nehledal. Byl z toho tak v šoku, a tak unavený, že nevěděl, co má dělat. A takže jsem přítele stále nutila do nějaké práce, aby si vzal tu první, která se mu naskytne.

Hro Tech se zajímá o technické věci.

Jenomže můj přítel byl asi hodně vybíravý, protože žádná práce mu nebyla po chuti. Každá práce mu přišla trapná nebo hloupá a mě to štvalo. Mě spíše přišlo hloupé to, že nechce přítel pracovat. A potom když mi můj bratr řekl, že do jeho firmy shánějí nějaké zaměstnance, tak jsem tohle ihned řekla mému příteli. Jednalo se o firmu Hro Tech. Myslím si, že tato firma Hro Tech je opravdu kvalitní. Můj bratr na ní říká pouze samé chvály.

Firma se vyzná i v sekačce na trávu.

Bratrovi se firma Hro Tech moc líbí, protože je v této firmě už osm let. A vůbec někdy prý neměl žádný problém. Ve firmě Hro Tech se zajímají hlavně o stroje a různé takové technické věci. Ve firmě Hro Tech vám taky opraví nebo pomůžou opravit váš stroj, se kterým si nevíte rady. A pokud chcete se něco koupit, tak to taky není vůbec žádný problém. Stačí se podívat na jejich webové stránky www.hro-tech.cz, kde se dozvíte taky plno informací anebo se dozvíte kontakt na tuto firmu. Stačí, abyste vytočili číslo nebo napsali na jejich email a zeptali se na nějaké požadavky anebo informace. Ve firmě Hro Tech jsou opravdu hodně poctivý a taky milí zaměstnanci, které vám se vším moc rádi pomůžou. Od toho tady jsou. Nakonec si přítel tuto pozici vzal a já jsem ráda, že na placení leasingu a dalších výdajů nejsem sama.