Mobilní telefon je pro mě velice důležitý. Mobilní telefon používám opravdu každý den, a to hlavně z toho důvodu, že mojí prací je obvolávat klienty. Takže si jistě dokážete představit, kolik času trávím s mobilním telefonem anebo s pevnou linkou. Ano, ještě mám v práci stále pevnou linku. Ale když si to tak uvědomuji, tak pevná linka je stále ještě velice populární a drží se. Například vím, že všichni lékaři anebo různí inženýři a pracovníci mají doma v kanceláři taky pevnou linku. Myslím si, že bez pevné linky by se asi nikdo taky už neobešel. Nicméně, ale pokud vezmu praktičnost, tak to se mobilnímu telefonu absolutně nic vůbec nevyrovná.

Moje domácí home office.

To já, kdybych nemohla mít mobilní telefon, tak bych byla asi nahraná. No, víte, je velice jednoduché s někým hovořit třeba někde z restaurace. Mě ten hluk okolo nevadí, spíše se cítím velice příjemně, když nemusím sedět v kanceláři, kde jsem sama a kde to není moc útulné. Řekla jsem si, že právě díky mobilnímu telefonu mohu své klienty obvolávat vlastně úplně odkudkoliv se mi zachce.

Jsem velmi často online.

Takže jsem ráda, že můžu zavolat svým klientům třeba z pohodlí domova anebo právě někde ze zmíněné restaurace. Taky není vůbec žádný problém, že si s klienty mohu popovídat taky někde na mém výletě, který miluji a jsem velice často na cestách a na výletě. Takže si myslím, že kdyby nebyl mobilní telefon, že bych musela být více času v práci a nemohla bych využívat taky svého benefitu, a to je home office. Home office jsme si velice oblíbila, a to díky tomu, že většinu času v práci jsem na počítači nebo na mobilu, takže mi opravdu přijde velmi zbytečné, abych seděla v kanceláři. A to hlavně v létě, kdy chce být každý člověk nejraději venku na sluníčku. Proto jsme rád, že mi šéf taky dovolil využívat home office a taky mobilní telefon, který mám soukromý a taky pracovní.