charset=UTF-8″> >>

Oblíbený koníček

Snad každý má nějakou aktivitu, díky které může takzvaně upustit páru a utéct z každodenních starostí v práci i osobním životě. Proto je důležité mít i dostatek volného času, při které si odpočineme, protože nemůžeme stále fungovat jako stroj. Časem bychom totiž z koloběhu starostí mohlo být dost frustrovaní, přičemž potom naše výkony i psychické zdraví jde směrem dolů. Zálibu můžete najít v různých činnostech. My se nyní podíváme na cyklistiku.

cyklistický závod

Kolo je dopravní prostředek, s kterým se můžeme běžné dopravovat na středně dlouhé vzdálenosti, protože je rychlejší než jít pěšky, takže mnoho lidí s ním jezdí běžně do práce. Zároveň to může být prostředek, na kterém se jedeme projet o víkendu s rodinou. Na takovém výletu poznáme nová místa, jsme na čerstvém vzduchu, prospějeme svému zdraví a vyčistíme si hlavu. Pro výlety na vzdálenější modrá můžeme využít nosič kol za auto.

Vybavení

Tak jako první se musíme zabývat tím, na čem vlastně budeme jezdit. Jestliže jezdíme do práce každý den nějakou tu kratší vzdálenost, tak nám bohatě stačí staré kolo, o které se nemusíme bát. Pokud si však chceme užívat cyklistiky a najet po silnici větší porci kilometrů, tak to chce kvalitní silniční kolo, s kterým půjde sport hned o něco lépe. Vozit bychom měli dobré osvětlení, přilbu, lékárničku a základní sadu nářadí, protože takový defekt nás může potkat kdekoliv.

cyklista na horách

Hodí se i kvalitní oblečení, protože jízda dá mnohdy zabrat. Důležité je, abychom se v něm cítili pohodlně a dobře odvádělo pot. V nabídce je spousta výrobků, takže si můžeme zakoupit celý set. Nyní se venku ochlazuje, takže potřebujeme být dobře oblečení, abychom neprochladli. Vhodná je k tomu Silvini bunda, která se vyrábí z funkčních materiálů. U těchto produktů je navíc doprava zdarma, takže si je pohodlně objednáte přes e-shop a přijdou klidně až k Vám domů.