http://nakladatelstvi.hostbrno.cz/nakladatelstvi/literarni-veda-a-historie/tvare-ceske-literatury/z-toho-co-bylo-zustava-to-co-bude-1335 0cm 8pt“>Když si pozvete na nějakou rodinnou oslavu své přátele, ti jistě ocení vhodné občerstvení, jako jsou obložené chlebíčky, zákusky, káva apod. A klidně se to může odehrávat v duchu veganském a obecně pojaté jako posezení s propagací zdravé výživy, kdy namísto masa a uzenin nabídnete mrkvovo celerovou nebo cizrnovou pomazánku, zeleninový salát s avokádem anebo veganské bramboráky s majoránkou a česnekem.

voda v bazénu

Rádi bychom vás však nasměrovali i k dalšímu zajímavému bodu, a tím je posezení na terase a koupel v bazénu. Jestliže je pro oslavu vhodné počasí, neprší a není zrovna natolik nevlídno, že musíte usedat do čalounění sedací soupravy v obýváku, můžete vašim přátelům nabídnout i něco víc – plavky, plavkové kraťasy, a tím to končí. Občerstvení ponecháte u bazénu na terase na servírovacím stolku a hurá do vody!

dívka v bazénu

Z oslavy se stane atraktivní párty

Voda nadnáší a uvolňuje mysl i zábrany – máte-li s vašimi přáteli opravdu dobré vztahy, pod vodní hladinou se mohou ještě více „vystříbřit“. Voda je totiž úžasné relaxační médium, perfektně nadnáší a zbavuje bloků, které si přinášíte ze zaměstnání a z pobytu ve městě, v té chaotické atmosféře.

Ve vodě si klidně zahrajte karty – zkoušeli jste někdy hrát karty tak, že jste ponořeni ve vodě v zapuštěném bazénu, máte karty v ruce a vykládáte je před sebe na vydlážděnou plochu u bazénu Bazenygluc.cz? Pokud ne, tak to prubněte, tělo ponořené pod hladinu vám zbystří mysl a bude to pro vás nová zajímavá zkuišenost.

Zaskákejte si – je známo, že skákání do vody je perfektní antistres, tak se klidně rozběhněte a hupsněte do vody, jak je vám to příjemné – po nohách, po hlavě, a je v zásadě jedno, jaký styl zvolíte. Každý skok přináší úžasný relax a během pár minut se budete dívat na svět kolem sebe jinýma očima. Jen dávejte pozor, abyste skákali do nádrže, kde se nikdo nekoupe, aby z toho nebyl nešťastný karambol.