Přepravní dodávky se využívají zejména pro transport různého zboží anebo předmětů v rámci stěhování. Mají k dispozici poměrně objemný zavazadlový prostor, který pojme značný počet předmětů, a tak není problém přestěhovat třeba svépomocí celý byt. To však není jediný účel využití této moderní techniky, s dodávkou lze totiž přepravovat i větší počet osob.

Český ráj

Kupříkladu taková osmimístná dodávka z půjčovny dodávek v Praze 6 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha. S tou se můžete vydat na výlet nejen s vaší početnou rodinou, ale tímto způsobem lze realizovat například akci s vašimi přáteli, zaměřenou na vodáctví, horolezectví, cykloturistiku, pěší turistiku, poznávací hvězdicové zájezdy, případně v rámci dovolenkového pobytu v pronajaté horské chatě. A právě sem bychom vás chtěli pozvat, neboť se domníváme, že právě hory by vás mohly oslovit.

pískovcové skály

Pronájem chaty na horách v letním období

Pamatujete se na slavný film „Jak dostat tatínka do polepšovny“ od Marie Poledňákové? Je to jedna z nejkrásnějších komedií minulého století a patří k legendám českého filmu nejen kvůli perfektnímu scénáři, režii a hereckým dialogům. Jde tu i o samotné prostředí, kde se lidé pohybovali. Navazuje na předchozí díl ze zimních Krkonoš a nastíní divákům úžasnou atmosféru pískovcových skal Českého ráje, a právě sem byste mohli zamířit v partě osmi lidí s pronajatou dodávkou z půjčovny dodávek v Praze.

Můžete si tu zajistit ubytování v některém z penzionů anebo pronajmout celou chatu jen pro sebe a s autem procestovat tamní oblast doslova křížem krážem. Je tu skutečně krásně po celý rok a zejména v létě jsou tu lákavé procházky po značených turistických stezkách, anebo projížďky na kole. Mohly by se vám zalíbit i daleké rozhledy z některých vrcholových partií skalnatých výběžků, a pokud vám to bude málo, není to odtud daleko do Jizerských hor, které také patří ke klenotům naší vlasti.