Každá akce či party se v České republice neobejde bez točeného piva a tvrdého alkoholu. Ať už si každý říká, co chce, tak pravá akce je právě díky alkoholu. Člověk samozřejmě nemusí pít, jako utržený ze řetězu, ale jen těžko si užijete akci, kde budete pít heřmánkoví čaj. Točené pivo patří k nejvíce konzumovaným alkoholickým nápojům, a to nejen během akcí, ale i při relaxaci na pohovce před televizí. V poslední době se ovšem zvýšily ceny za čepované pivo v hospodách i restauracích a člověk už se zamýšlí nad tím, zda je ochotný tyto peníze za pivo dávat. Existuje však řešení, díky kterému budete mít pivo za nákupní cenu. Tímto řešením je pípa s chlazením od Gastroserver.

pípa s chlazením

Ačkoliv se to nezdá, tak pípa s chlazením je perfektní investice. Do roka si člověk na narozeninové party či na jiné akce půjčuje výčep a jeho pronájem není zdarma. Když si to spočítáte, tak vyhazujete peníze za něco, co můžete mít doma. V případě, že pípu s chlazením koupíte, si ušetříte mnoho práce. Nemusíte nikam pro výčep jezdit a nemusíte už chodit do hospody na předražené pivo.

pípa s chlazením

Tím, že ho budete mít doma si můžete načepovat pivo dle libosti a rozhodně se na vás nevykašlou ani přátelé. Pípu s chlazením si můžete umístit do garáže, nebo do dílny a zlatavý mok si můžete dopřát kdykoliv. Jediný zádrhel bude však manželka, která asi nebude sdílet tolik vaši radost. Ovšem nikde se nepíše, že musíte pivo čepovat každý den. Pípu s chlazením navíc můžete zapůjčit a dostat nějakou tu korunu zpátky. Pípa můžete jednoduše přenášet a vždy jí poskytnout nějakému členovi rodiny či přátelům. Jen si spočítejte, kolik necháte za pivo v hospodě. Když si vezmete, že byste mohli mít pivo za nákupní cenu, tak za celý rok ušetříte na pípu samotnou. Proto neváhejte a objednejte na Vánoce pípu s chlazením, díky které vás bude váš manžel milovat.