Domácí šití je starý koníček, který hodně pěstovaly naše babičky a maminky. Starší generace si určitě vzpomenou, že v okolí snad nebyla žena, která by neuměla na šicím stroji něco hezkého ušít. Šilo se doma cokoliv, co bylo potřeba. Bytové doplňky, oblečení pro všechny členy domácnosti, zkrátka všechno, co bylo v obchodech k dostání jen v omezeném množství a provedení. Kdo si nevybral v obchodě, holt si to musel ušít sám.

černá krajka

V dnešní době to není jinak
Obchody jsou sice přeplněné textilem, ale ruku na srdce – vyberete si v dnešní módě? Řada lidí se obléká jinak, a proto opět musí sednout ke stroji, a nebo si nechat něco ušít na zakázku. Typicky problematickým zbožím jsou kabáty, které se i dnes špatně shání. Problémy mají lidé s nekonfekční velikostí, kteří si musí nechat oblečení šít, což opravdu hodně leze do peněz. Pokud umíte šít a chcete si čas od času něco hezkého na sebe ušít, nejspíš budete potřebovat nejen šicí stroj, ale i něco, s tím budete moct svoje výrobky zrealizovat.

šicí stroj

Látky, nitě a spousta dalšího
K šití je toho potřeba hodně. Záleží vždycky na tom, co zrovna chcete ušít. Podle toho je potřeba zvolit nejen látky, ale i jehly, nitě, knoflíky, gumy, a samozřejmě i krajky. Právě z krajek se dá vytvořit spousta krásných věcí. Kromě spodního prádla například halenky a topy, šortky na léto, kabelky, ale třeba i bytové doplňky. U nás najdete spoustu druhů krajek a v několika barvách. Díky tomu můžete tvořit z krajek cokoliv vás napadne. Jsou za dobrou cenu, a kromě nich si můžete koupit všechno pro vaše šití. Všechny možné druhy látek a galanterie si můžete vybrat na jednom místě. Naše ceny jsou velmi příznivé. A to není všechno – díky pravidelným výprodejům najdete třeba zbytky látek za ještě lepší ceny. Naučte se šít s našimi komponenty, za které nedáte příliš mnoho peněz.