Sport · 31. 5. 2022

Co nadělit pod stromeček?

Pro děti, které rády sportují, se dárky vybírají nejlépe. Už pro tříleté je ve specializovaných prodejnách bohatá nabídka. Dětské multifunkční odrážedlo 5v1 je kombinací šlapadla, odrážedla a koloběžky. Na kterém si děti užijí dostatek pohybu od jara do podzimu. Vzhledem k možnosti nastavení zadních koleček do tří poloh, je usnadněn rozvoj nejen rovnováhy, ale i motoriky. Řídítka jsou výškově nastavitelná, takže odrážedlo bude provázet dítě až do nástupu do školy. Pro školáky je vítaným dárkem nastavitelný jednoruční činkový set. Vhodný je pro posilování prsních svalů a rukou jak chlapců, tak dívek.

Malí sportovci

Nástavce pro závaží, které má hmotnost půl kilogramů, spojuje pevná dřevěná rukojeť. Pro jednoduchou manipulaci s přidáváním činek do potřebné váhy a pro skladnost je oblíbeným sportovním pomocníkem. Set je vybaven praktickým stojanem a díky jeho velikosti je možné činky umístit v zadní části pokoje. Ženám určitě uděláte radost, když pod stromečkem najde cyklotrenažér. Díky jemuž může udržovat dobrou fyzickou kondici i během zimních měsíců. Rám tohoto pomocníka připomíná silniční kolo. Které je vybaveno speciálním sedlem a pedály s klipsnou. Na řídítkách je umístěno zařízení k nastavení 24 simulovaných převodů. Díky magnetickému brzdnému systému je při jízdě regulován odpor a trénink je příjemně plynulý. Programová nabídka umožňuje jízdu po silnici, do kopce, po horách či relaxační vyjížďku. A změřit je možné po dojezdu změřit množství tuku v těle.

Sportující muž

Mužům pod stromeček zabalte paddleboard. Který je snem většiny z nich. Sice bude muset počkat na první jízdu až do léta, ale to určitě stojí zato. Anebo s ním může vyrazit k jižnímu moři. K paddleboardu je přibaleno kompletní příslušenství. Hliníkové pádlo s nastavitelnou délkou, bezpečnostní lanko, vysokotlakou pumpou s tlakoměrem, ploutev a opravnou sadu. Dokonce i praktický batoh s pohodlnými popruhy. Do kterého lze sbalit vše potřebné, hodit si ho na záda a vyrazit brázdit vodní hladinu. Jediné, co je potřeba ohlídat, je doporučena nosnost do 140 kg.