Pro děti, které rády sportují, se dárky vybírají nejlépe. Už pro tříleté je ve specializovaných prodejnách bohatá nabídka. Dětské multifunkční odrážedlo 5v1 je kombinací šlapadla, odrážedla a koloběžky. Na kterém si děti užijí dostatek pohybu od jara do podzimu. Vzhledem k možnosti nastavení zadních koleček do tří poloh, je usnadněn rozvoj nejen rovnováhy, ale i motoriky. Řídítka jsou výškově nastavitelná, takže odrážedlo bude provázet dítě až do nástupu do školy. Pro školáky je vítaným dárkem nastavitelný jednoruční činkový set. Vhodný je pro posilování prsních svalů a rukou jak chlapců, tak dívek.

Malí sportovci

Nástavce pro závaží, které má hmotnost půl kilogramů, spojuje pevná dřevěná rukojeť. Pro jednoduchou manipulaci s přidáváním činek do potřebné váhy a pro skladnost je oblíbeným sportovním pomocníkem. Set je vybaven praktickým stojanem a díky jeho velikosti je možné činky umístit v zadní části pokoje. Ženám určitě uděláte radost, když pod stromečkem najde cyklotrenažér. Díky jemuž může udržovat dobrou fyzickou kondici i během zimních měsíců. Rám tohoto pomocníka připomíná silniční kolo. Které je vybaveno speciálním sedlem a pedály s klipsnou. Na řídítkách je umístěno zařízení k nastavení 24 simulovaných převodů. Díky magnetickému brzdnému systému je při jízdě regulován odpor a trénink je příjemně plynulý. Programová nabídka umožňuje jízdu po silnici, do kopce, po horách či relaxační vyjížďku. A změřit je možné po dojezdu změřit množství tuku v těle.

Sportující muž

Mužům pod stromeček zabalte paddleboard. Který je snem většiny z nich. Sice bude muset počkat na první jízdu až do léta, ale to určitě stojí zato. Anebo s ním může vyrazit k jižnímu moři. K paddleboardu je přibaleno kompletní příslušenství. Hliníkové pádlo s nastavitelnou délkou, bezpečnostní lanko, vysokotlakou pumpou s tlakoměrem, ploutev a opravnou sadu. Dokonce i praktický batoh s pohodlnými popruhy. Do kterého lze sbalit vše potřebné, hodit si ho na záda a vyrazit brázdit vodní hladinu. Jediné, co je potřeba ohlídat, je doporučena nosnost do 140 kg.