Mnoho žen trápí při menstruaci bolesti břicha, které mohou být kromě jiného způsobeny nesprávnými hygienickými pomůckami. Jsou to právě tampony, které se svým používáním mohou přinášet různé zdravotní problémy. Pokud vám nedělají dobře a vložky nejsou nic pro vás, můžete vyzkoušet menstruační kalhotky. Fungují skvěle a jsou k dostání i v různých střizích a barvách. Zapomeňte na černé vytahané kalhotky, které byste si styděla vzít i doma.

menstruační tampon

Za menstruační kalhotky se stydět nemusíte
Už dávno neplatí, že tento druh prádla seženete jen v beztvaré a nevzhledné podobě. My je šijeme v mnoha variantách, a všechny mají jedno společné – jde o hezké prádlo, které si můžete koupit v bílé, červené a černé barvě, a dokonce s krajkou. I naše menstruační kalhotky pro silnou menstruaci mají několik střihů a barev. Kalhotky jsou skvělé v tom, že je můžete používat po celou dobu menstruace, a to včetně těch nejsilnějších dní.

žena a menstruace

Jsou vyrobené z několika prstech savého materiálu, a vrstvy se postarají o to, že veškerá tekutina zůstane tam, kde je. Kalhotky jsou bezpečné, a udrží hodně tekutiny. Můžete je používat od úplně první menstruace. Jejich počet a druhy pro vaše potřeby můžete snadno odhadnout podle délky a síly vaší menstruace, a pokud si nevíte rady, rádi vám pomůžeme vybrat vhodný počet kalhotek, které pokryjí celou dobu menstruace.

Stačí je vyprat
Jejich používání je hygieničtější, než používání klasických tamponů a vložek. Možná se vám to nezdá, ale vložku či tampon měníte po určitém počtu hodin – místo vložky si dáte kalhotky a pak si jednoduše oblečete jiné. Doma je vyperete a máte po starostech. Kalhotky jsou skvělou alternativou, která je šetrná jak k vaší peněžence, tak k životnímu prostředí. Kalhotky vydrží několik let a jejich pořizovací cena se vám velmi rychle vrátí. Vyzkoušejte komfort, který vám poskytnou.